РОЛЕТИ ВІДКРИТОГО ТИПУ

Характеристики

  • Управління: механічне (ланцюжок, пружина), електропривід.
  • Колір: білий, срібний, коричневий, золотий дуб.
  • Макс. шир. 370см при висоті 235см
  • Макс. шир. 370см при висоті 235см

Вартість

Від 17€

Вартість із монтажем за виріб шириною: 50 см, висотою: 180 см

Тканинні ролети відкритого типу — це рулонна штора котра згортає тканину на алюмінієвий вал за допомогою механізму з керуванням на ланцюжок або ж електропривід. (В наявності механізми на ланцюжок у кольорах: білий, сірий, коричневий, золотий дуб).

Така ролета виготовляється на алюмінієвих валах різного діаметру: 19мм, 25мм, 32мм, 40мм, 45мм, діаметр валу залежить від самих розмірів готової ролети та обраної тканини, так як кожен з цих перечислених валів розрахований на певні навантаження. Знизу на тканину встановлюється металевий обтяжувач, котрий покритий глянцевою фарбою. Можливий варіант виготовлення ролети із обгорнутим тканиною навантажувачем.

При виробництві таких ролет наша компанія використовує високоякісні, надійні та довговічні механізми, тканини та усі комплектуючі від європейських виробників таких як: Besta (Польша), Coulisse (Нідерланди), Louvolite(Англія), J&M Textiles(Німеччина), Bamberger Kaliko GmbH (Німеччина), Somfy (Франція), та інші.

Для максимального комфортного управління та програмування тканиннних ролет, можна використовувати електроприводи та автоматику від французької фірми Somfy із п’ятирічньою гарантією та відмінною якістю.

Тканинні ролети - це досить простий, надійний, практичний та дешевий спосіб захистити ваше помешкання від небажаних поглядів і шкідливого впливу ультрафіолету, що випромінює сонце.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

TOPCall Now Button
ВІТАЄМО НА НАШОМУ САЙТІ