Гардини – це завжди красивий, привабливий та затишний варіант для оформлення вікон вашого помешкання, кріпити до стіни можна як звичайні карнизи так і стельові карнизи з механічним керуванням ланцюжкового типу або з електроприводом.

Класичні гардини ніколи не виходять з моди, їх використовують в інтер’єрах як для кавртир так і для приватних будинків, чи комерційних та загального користування приміщень. Ресторани, фінансові заклади також обирають класичний стиль гардин для своїх приміщень, так як тільки класика надає шарму, комфорту та затишку в інтер’єрі, а також підкреслюює статусність та фінансову стабільність.

Цей стиль гардин підходить для будь-яких кімнат, для вітальні чи залу, спальні, дитячої кімнати, кухні, кабінету чи навіть для ванної кімнати. До особливостей цього стилістичного  напрямку відносяться:

 • —Точні пропорції та дбайливий підхід при пошитті.
 • —Гармонійне поєднання кольорів та тонів.
 • —Благородність та шик тканин.
 • —Використання додаткових декоративних елементів, ламбрекени, підв’язки, прихвати.

Класика — стиль вашого інтер’єру, якщо :

 • — Статусність обстановки значить для вас більше, ніж тенденції моди.
 • — Ви надаєте перевагу вишуканим тканинам, таким як: бархат, атлас, парча, шовк.
 • — Атмосфера розкоші володіє для Вас особливим шармом та магнетизмом.


ЯКІ Ж ГАРДИНИ ОБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО ПОМЕШКАННЯ?

Ось декілька порад від наших дизайнерів як обрати штори для різних кімнат:

 • — Для вітальні можна обрати та замовити вишукані, із дорогих тканин гардини та доповнити їх красивим декором, або ж обрати більш стриманий стиль:
 • — У спальні нададуть затишку плотні, спокійні портьєри з не надто яскравих тканин:

Сучасні гардини бездоганно поєднуються із мінімалістичним, сучасним дизайном кімнат. Пошиття сучасних гардин заключається у тому, що завжди залишається додатково декілька сантиметрів запасу висоти для того, щоб тканина лягала на підлогу. Це надає плавності ліній інтер’єру.

Ще один варіант пошиття сучасних гардин це гардини на люверсах. Що ж таке штора на люверсах? По суті це пряма тканина яка відповідає потрібній  висоті та подвійній ширині віконного проєму, у верхній частині якої пришита тасьма для підсилення тканини, на котрій прорізані рівномірні отвори для закріплення люверсів.

При монтажі така гардина пронизується на трубку карниза, в результаті чого виходять ідеально рівні складки до самої підлоги. Самих люверсів практично не помітно на карнизі, а якщо варіювати відстань від отворів то можна досягнути більшої чи меншої глибини складок. Ще однією великого перевагою таких штор це є надзвичайна міцність, незважаючи навіть на великі навантаження, така штора не злетить з карнизу, як це буває із шторами котрі кріпляться за гачки. Таку штору дуже легко знімати з карнизу, прати та прасувати, що дуже актуально для дитячої кімнати та кухні, саме в цих кімнатах штора забруднюється швидше за все.

 • —Для кабінету зазвичай використовують досить плотні тканини з строгим малюнком, таким, щоб не привертав до себе зайвої уваги та надав приміщенню ділової обстановки:
 • —На кухні краще за все використати штори класичного стилю, з тканин котрі добре перуться:

Команда професійних дизайнерів та кравчинь із задоволенням зможуть підготувати для вас ескіз, допомогти у підборі тканин, та пошити гардини Ваших мрій. Тому що наша мета – це насамперед бездоганнний сервіс, який може задовільнити навіть найвибагливіших клієнтів. У нашому асортименті понад 7000 тканин з усього світу: Україна, Туреччина, Індія, Іспанія, Італія, Франція та інші.

TOPCall Now Button
ВІТАЄМО НА НАШОМУ САЙТІ