ШТОРИ В ДИТЯЧУ

Управління

  • Ручне
  • Механічне
  • Електропривід

Гардини – це завжди красивий, привабливий та затишний варіант для оформлення вікон вашого помешкання, кріпити до стіни можна як звичайні карнизи так і стельові карнизи з механічним керуванням ланцюжкового типу або з електроприводом.

Хороший варіант гардин для дитячої це гардини на люверсах. Що ж таке штора на люверсах, по суті це пряма тканина яка відповідає потрібній  висоті та подвійній ширині віконного проєму, у верхній частині якої пришита тасьма для підсилення тканини, на котрій прорізані рівномірні отвори для закріплення люверсів.

При монтажі така гардина пронизується на трубку карниза, в результаті чого виходять ідеально рівні складки до самої підлоги. Самих люверсів практично не помітно на карнизі, а якщо варіювати відстань від отворів то можна досягнути більшої чи меншої глибини складок. Ще однією великого перевагою таких штор це є надзвичайна міцність, незважаючи навіть на великі навантаження, така штора не злетить з карнизу, як це буває із шторами котрі кріпляться за гачки. Таку штору дуже легко знімати з карнизу, прати та прасувати, що дуже актуально для дитячої кімнати та кухні, саме в цих кімнатах штора забруднюється швидше за все.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

TOPCall Now Button
ВІТАЄМО НА НАШОМУ САЙТІ