СУЧАСНІ ШТОРИ

Управління

  • Ручне
  • Механічне (ланцюжок)
  • Електропривід

Вартість

Від 18€

За погонний метр

Гардини – це завжди красивий, привабливий та затишний варіант для оформлення вікон вашого помешкання, кріпити до стіни можна як звичайні карнизи так і стельові карнизи з механічним керуванням ланцюжкового типу або з електроприводом.

Пошиття сучасних гардин заключається у тому, що завжди залишається додатково декілька сантиметрів запасу висоти  для того щоб тканина лягала на підлогу.

Ще один варіант пошиття сучасних гардин це гардини на люверсах. Що ж таке штора на люверсах, по суті це пряма тканина яка відповідає потрібній  висоті та подвійній ширині віконного проєму, у верхній частині якої пришита тасьма для підсилення тканини, на котрій прорізані рівномірні отвори для закріплення люверсів.

При монтажі така гардина пронизується на трубку карниза, в результаті чого виходять ідеально рівні складки до самої підлоги. Самих люверсів практично не помітно на карнизі, а якщо варіювати відстань від отворів то можна досягнути більшої чи меншої глибини складок. Ще однією великого перевагою таких штор це є надзвичайна міцність, незважаючи навіть на великі навантаження, така штора не злетить з карнизу, як це буває із шторами котрі кріпляться за гачки. Таку штору дуже легко знімати з карнизу, прати та прасувати, що дуже актуально для дитячої кімнати та кухні, саме в цих кімнатах штора забруднюється швидше за все.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

TOPCall Now Button
ВІТАЄМО НА НАШОМУ САЙТІ